česky slovensky

Biostimul BS 303

nejprodávanější biolampa s maxi-
málním účinkem a příjemnou cenou

Biostimul BS 103

kvalitní a cenově dostupná biolampa
pro každého

Potřebujete poradit?

Zašlete nám Váš dotaz, poradíme Vám
Opište znaky do pole níže

Vaše zkušenosti

Bolesti kloubů a zad

Aplikuji si biolampu na kolena,kde mám výrůstky a vaziva mi natíkají.Po první aplikaci se mi ulevilo od bolesti,zmírnil otok a stav se stále zlepšuje. Dále si nasvěcuji záda v křížové oblasti,kde se účinek biolampy dostavil po třech dnech,též jsem pocítila uvolnění od bolesti. Manžel použil biolampu na hojení oparu,znatelně se zkrátila doba hojení.Jako bývalí řidič z povolání,trpívá bolestmi zad,kde po jedné aplikaci bolest znatelně ustupuje.Dcera měla blok u krční páteře a kvůli bolesti nemohla hýbat hlavou ani rukou. Po týdení kůře biolampou se bolesti zmírnili a mohla se opět hýbat.Biolampu vlastníme zatím jen krátce, ale stačilo to k tomu ,abychom se přesvědčili, že biolampa opravdu funguje.
Manželé Dibitanzlovi, Ruda


Voda v koleni:

Po víkendu na horách mě začalo bolet koleno, vytvořila se mi voda v koleně. Prášky na bolest moc nezabíraly, a z doslechu vím že se tyto problémy řeší punkcí. Ihned jsem začal aplikovat Biostimulem, který vstřebávání a odtoku tekutiny pomáhá. Do týdne bolest kolene ustoupila, a lékař potvrdil že výpotek je pryč.
Pan Petr, 38 let, Jílové


Tenisový loket:

Jsem náruživý hráč tenisu (ikdyž ne profesionální). Chodím hrát minimálně 3x týdně, účastním se I turmajů. V posledních ltech jsem si “vypěstoval” tenisový loket – verdikt lékaře zněl léčit a nechat ruku v klidu. Hledal jsem alternativní řešení a na doporučení kolegy jsem zakoupil Biostimul BS 303. Účinek mne velmi příjemně překvapil, od teď mám Biostimul vždy s sebou v báglu. Po večerech nasvěcuji a před den hraju. Děkuji!
Pan Ladislav, Praha, 45 let


Bolest zad:

S letošním prvním napadeným sněhem jsem musela začít odklízet a to až 3 hodiny každý den. Po dvou dnech dost namáhavého házení sběhu jsem cítila tupou bolest v bedrech a při předpovědi počasí s dalším sněhem to na zlepšení nevypadalo. Každý večer jsem si aplikovala Biostimulem 20 minut na bedra, a následně natřela BioGelem, což mi nesmírně ulevilo. Teď už se díky Biostimulu sněhu tolik neděsím!
Paní Klára, 31 let Jeseník


Operovaná kolena:

Dobrý den, s Biostimulem máme ty nejlepší zkušenosti. Manžel chodil na aplikace při pobytu v lázních a ohromě si je pochyvaloval. Když jsme se dozvěděli o možnosti pořídit si stejný přístroj domů, vůbec jsme neváhali – já mám odoperovaná obě kolena a špatně chodím, manžel na klouby také trpí, takže Biostimul je pro nás opravdová záchrana a pomocník. Doporučujeme jej všem známým.
Manželé Novotní, Jihlava (důchodci)


Lupénka:

Moji dceru trápí již řadu let lupénka. Nejvíce trpí v zimě, kdy ji klouby a namáhané plochy kůže svědí a praskají. Vyzkoušely jsme všechno možné. S Biostimulem jí svědění polevilo, některá místa se vyhojila úplně, některá alespoň tolik nepraskají. V aplikacích budeme určitě pokračovat.
Paní Lada, 42 let Lovosice