česky slovensky

Biostimul BS 303

nejprodávanější biolampa s maxi-
málním účinkem a příjemnou cenou

Biostimul BS 103

kvalitní a cenově dostupná biolampa
pro každého

Potřebujete poradit?

Zašlete nám Váš dotaz, poradíme Vám
Opište znaky do pole níže

Biolampa Biostimul

Biolampa Biostimul je fototerapeutický přístroj, který se používá k léčbě mnoha zdravotních problémů. Biolampa Biostimul vydává červené polarizované světlo o specifické vlnové délce 637 nm, které dokáže proniknout až 5 cm hluboko do tkání a tam pozitivně ovliňovat buňky těla. Pozitivní účinky světla biolampy na organismus prokázala celá řada odborných studií, i to, že biolampu Biostimul dnes používají desítky tisíc spokojených zákazníků.


Biolampa Biostimul je mezi ostatními biolampami unikátní tím, že vydává léčivé světlo studené, tzn. že biolampa Biostimul se dá používat k léčbě zánětů (ty se obecně nesmí prohřívat). Biostimul se tedy hodí k léčbě zánětů šlach a svalů, kloubů a svalových úponů. Biolampa pomáhá na potíže jako jsou tenisový loket, golfový loket, záněty spojené s vodou v koleni, biolampa pomůže i např. při zánětu prsu, který vzniká při kojení a dalších potížích. Světlo, které biolampa vydává, má protizánětlivý účinek a také biostimulační účinek – biolampa urychluje hojení ran a podporuje hojivý proces v organismu. Pokud se tedy říznete nebo spálíte, biolampa Biostimul vám pomůže k tomu, aby se rána rychleji zahojila.


Biolampa Biostimul BS 103

Biolampa Biostimul má také analgeticý účinek – světlo (energii), které biolampa vydává působí na nervová zakončení v buňkách. Biolampa tedy zmírňuje bolest a pomáhá uvolnění postižené oblasti – účinek biolampy se nejvíce ocení při bolestech kloubů, zubů, bolestech páteře nebo bolestech po úrazu. Je to tedy šikovný pomocník, který nejlépe poslouží, máte-li jej stále po ruce.


Kromě účinků na lidský organismus má biolampa Biostimul účinky také na zvířecí tkáň. Stejný analgetický účinek jako má biolampa při bolestech svalů a kloubů u lidí se dá využít při bolestech vašich domácích mazlíčků – biolampa uleví od bolesti pejskům, kočičkám a dalším čtyřnohým kamarádům. Biolampa Biostimul je doporučována veterinárními lékaři jako šetrný prostředek k ulevení bolesti např. u stárnoucích psů s problémy s klouby, místo léků představuje biolampa vhodnou alternativu. A ocení ji všichni členové domácnosti.


Biolampa Biostimul BS 103 - léčba psů

Biolampa Biostimul BS 103 - léčba kočky

Víte, že biolampa Biostimul je oblíbená i mezi našimi sportovními reprezentanty? Biolampa Biostimul je český výrobek, a společnost Biotherapy, která ji vyrábí, ráda a často podporuje české sportovce. Proto byla biolampa Biostimul součástí výbavy sportovců např. na posledních olympijských hrách ve Vancouveru nebo v předchozích LOH v Číně. Vrcholoví sportovci potřebují pro svoje výkony rychle regenerovat vyčerpané svaly a právě k tomu jim pomáhají i biolampy Biostimul. Mezi sportovci, kterým biolampa Biostimul pomáhá jsou např. desetibojař Tomáš Dvořák nebo jachtěřka Lenka Šmídová.


Biolampa Biostimul BS 103

Kolagen