česky slovensky

Biostimul BS 303

nejprodávanější biolampa s maxi-
málním účinkem a příjemnou cenou

Biostimul BS 103

kvalitní a cenově dostupná biolampa
pro každého

Potřebujete poradit?

Zašlete nám Váš dotaz, poradíme Vám
Opište znaky do pole níže

Biolampy-Biostimul.eu - obchodní podmínky

Objednávka biolampy

Biolampu Biostimul, příslušenství nebo balneo produkty a gely si můžete objednat přes objednávkový formulář, mailem nebo napsat svoje telefonní číslo a objednat biolampu telefonicky.

Platba objednávky

Zboží lze zaplatit bankovním převodem nebo na dobírku, při převzetí zboží. Při platbě převodem zasíláme zboží až po připsání částky na náš účet. Výběr platby uvedete při objednávce.

Dodací podmínky

Všechny typy biolamp dopravujeme zdarma až k Vám domů. Při objednávce pod 2.000,- Kč bude k ceně zboží účtováno i dopravné, a to v hodnotě 160,- Kč při dobírce nebo 120,- při platbě bankovním převodem. Pokud je objednávka přijata do 12 hodin, expedujeme zboží ještě týž den, pokud je přijata později, zboží expedujeme následujíí den. U všech objednávek garantujeme doručení balíku do 2-3 pracovních dnů. Přepravce doručuje balíky ve všední dny mezi 8-16 hodinou. Zásilku si lze nechat doručit na adresu bydliště i zaměstnání – tam, kde Vás přepravní služba přes den zastihne.

Záruční podmínky

Na biolampy Biostimul BS 103, BS 303, Color Therapy a Family Pack poskytujeme nadstandardní záruku 36 měsíců. Po tuto dobu poskytujeme záruční servis, po jejím uplynutí poskytujeme pozáruční servis. V případě nefunkčnosti přístroje nám mailem nebo telefonicky dejte zprávu, zabalte přístroj i se vším příslušenstvím a doklady do krabice a zašlete na naši adresu. Na reklamaci / záruční servis je lhůta 30 dnů.

Záruční a pozáruční servis

Po dobu 36 lěsíců poskytujeme záruční servis, po jejím ulynutí poskytujeme pozáruční opravy. Součástí zásilky je nepotvrzený záruční list, který vám po zaslání poštou potvrdíme. Pokud záruční list u zboží není, jako doklad pro případnou reklamaci slouží faktura. Není tedy nutné mít záruční list potvrzený, jako doklad stačí faktura nebo doklad o zaplacení / převzetí zásilky!

Vrácení biolampy do 14 dnů

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího není možné při osobním převzetí zboží v místě prodávajícího nebo rozvozu, kde řidič zboží předává a umožnuje rozbalení a prohlédnutí zboží. Pokud budete chtít biolampu vrátit, můžete tak učinit do 14ti dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Biolampu je potřeba vrátit poštou se vším příslušenstvím, obaly a doklady na naši adresu. Zároveň přiložte k balíku dopis s textem, že chcete zboží vrátit bez udání důvodu a uveďte adresu nebo bankovní účet, na který chcete peníze zaslat zpět. Částku Vám převedeme do 14-dnů od obdržení zásilky.

Poradenství při používání biolampy

Kdykoliv po zakoupení biolampy se na nás můžete obracet s dotazy k jejímu používání. U běžných potíží či dotazů Vám odpovíme ihned, u závažnějších zdravotních případů Vám zprostředkujeme odpověď lékaře nebo Vám předáme kontakt na konzultanta zdravotníka. Svoje dotazy můžete kdykoliv poslat na adresu info@biolampy-biostimul.eu.

Kolagen